Istorija

 

 

Įmonės būstinė yra įsikūrusi Austrijos mieste Spital am Pyhrn. 1988 metais Aloiso Edlerio įmonė buvo įkurta Austrijoje ir pavadinta įkūrėjo vardu. Įmonė užsiėmė „Estrich“ grindų dengimu, šilumine grindų ir stogų izoliacija. Po ilgų praktinių eksperimentų buvo sukurtas optimalus termoizoliacinės sistemos derinys, kurio rezultatas – visiškai naujas termoizoliacinis produktas „Thermowhite“, sertifikuotas kaip šiluminė ir garso izoliacinė sistema. 2015 metais įmonė pervadinta į „Thermowhite GmbH“.

Šiuo metu Thermowhite sistema plačiai naudojama visoje Europoje ir sluoksniuojama Lietuvoje bei Estijoje. Šiose šalyse yra registruotas „Thermowhite“ prekės ženklas ir patentuota gamybos technologija. Įmonė subūrė privačią tyrimų komandą, kuri kuria ir gamina naujus patalpų termoizoliacinius produktus. Šiandien, be termoizoliacinių medžiagų apdorojimo, įmonė taip pat gamina ir parduoda „Thermowhite“ žaliavas bei kuria įrangą jų gamybai, apdorojimui ir montavimui statybvietėje.

ThermoWhite – geresnė termoizoliacija.

ThermoWhite vertybės

Kuriame produktą, kuriuo tikime, ir aplinką, kuriai mūsų darbuotojai nori priklausyti ir į kurią mūsų klientai nori grįžti. Vertiname bendradarbiavimą su klientais ir įgyvendiname tiek mažus, tiek didelius projektus. Tarp mūsų klientų yra ir įmonės, ir privatūs asmenys. Vieningos ir profesionalios komandos darbas vardan bendro tikslo leidžia pasiekti maksimalų rezultatą.